Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu makale 13 Mart 2019 11:53:16 Tarihinde eklenmiştir. 46 Defa Okundu.

KİME OY VERDİĞİNE DİKKAT ET

AKP’ye değil, FUAT AKDOĞAN’a oy veriyorum yanılgısına düşmeyin.

AKP tuzağına düşmeyin…!

 

 

31 Mart Yerel seçimlerini kaybedecekleri anlayan AKP, başkan adayları Fuat Akdoğan’ı AKP ile ilgisizmiş gibi göstererek ‘AKP Adayı Fuat Akdoğan’ değil ‘BİZİM FUAT” algısı uyandırmaktadırlar.

İlan ve broşürlerinde AKP logosu dahi kullanmaya korkan Akdoğan, şirinlik muskası görünümü ile, AKP adayı olduğunu unutturmaya çalışmaktadır.

Değerli hemşehrilerimiz:

 Fuat Akdoğan demek AKP demektir.

Atatürk ilkelerini yok eden, parlamenter sistemi bitiren, Milli Eğitimi softa eğitimine çeviren, Türklüğünden utanıp, andımızı kaldıran. Cumhuriyetin tüm kazanımlarını tek tek yandaşlarına peşkeş çeken. Tank/palet fabrikasını Araplara satan, FETÖ belasını başımıza saran.

Ülkemizi açlığa, kuyruklara mahkûm edip, milyarlarca dolar dış borca boğan AKP. Yaşam tarzlarımıza saldıran, mahalle baskısı oluşturan AKP.

Bir an düşünün. Trenden ineni bir kez daha asla trene bindirmeyen, AKP Belediye Başkanı olarak bakanları, hatta Kuşadası’na gelen Başbakan Erdoğan’ı karşılamayan, programına katılmayan Fuat Akdoğan, nasıl oldu da ‘AKP ADAYI’ yapıldı.

Ege sahillerinin yıkılmaz kalesi olan Kuşadası CHP Belediyeciliğini yıkmak için başlatılan mücadelenin piyonlarından biri Fuat Akdoğan’dır.  Fuat Akdoğan AKP’nin reklam yüzüdür. AKP li eski Turizm Bakanı Sayın Atilla KOÇ’un tanımı ile “MELEK YÜZLÜ ŞEYTANDIR”

Fuat Akdoğan AKP’dir. AKP Demokratik, laik parlamenter ATATÜRK Cumhuriyetini yıkmaya çalışan siyasettir.

Etiketler
Yorum Yap
BİZİM FESLİ Diğer Yazıları
KİME OY VERDİĞİNE DİKKAT ET
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:37
Güneş
07:01
Öğle
13:25
İkindi
16:51
Akşam
19:36
Yatsı
20:53
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN