Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu makale 13 Mart 2019 11:10:55 Tarihinde eklenmiştir. 59 Defa Okundu.

AKP hizmeti, AKP ticareti

AKP hizmeti, AKP ticareti
Akp nin hizmet adı altında yaptığı tüm büyük yatırımlar aslında HİZMET değil, TİCARETTİR.
Yapılan yolların hepsi paralıdır.   Yanlışlıkla parasız geçmeye kalksan , bedelini on kat cezalı olarak alırlar, icra yoluyla arabanıza ile el koyarlar.
Para vermeden sizi köprüden geçirmeyen devlet, oy verince sizi sırat köprüsünden bedava  geçirir mi sanıyorsunuz…?
Deli Dumrul gibi yolları, köprüleri tutan AKP,  geçtiğin, geçmediğin, hiç görmediğin yoların köprülerin parasını hala senden alıyor. Daha 25 yıl boyunca almaya devam edecek şekilde ihalesini yapmış, yandaşa vermiş.
Köprüler, tüp geçitler, metrolar, İstanbul başta olmak üzere tüm hava alanları, dünyanın en pahalı geçitleri, hepsi yandaşa rant sağlamak için yapılmış. Hepsi fahiş fiyatlar ile sunuluyor. Tüm bunların yanında dünyanın en pahalı akaryakıtını, en pahalı elektriğini,  suyunu, doğal gazını kullanıyoruz.
Dünyanın en yüksek vergileri bizde. ÖTV oranları araç maliyetinden yüksek. Tüm vergilerin bir de KDV si var. KDV ve ÖTV ödemeden alabildiğimiz hiçbir ürün ve hizmet yok. (Özür dileriz ÖTV ve KDV siz tek hizmet PIRLANTA .)
Biz kimsesizlerin kimiyiz diye iktidara gelen AKP,  ülke tarihinin en zengin sever iktidarı oldu. Ben zengini severim diyen Turgut Özal bile AKP yanında masum kaldı.
Toki adlı bir ucube de AKP nin üretiği sözde hizmet rezaletlerinden biri. Ülkemizin tüm değerli arsalarının tahsis edildiği bu yandaş kuruluş… yaptığı zevksiz, kalitesiz binalar ile Türkiye’yi kısa sürede bina çöplüğüne döndürecek gibi görünüyor.
Bu rezaletleri görünce insanın “aman ne olur hizmet etmeyin artık “diyeceği geliyor.
Hani Kuşadası’na devlet eli değecek diyorlar ya.  Aman ha değmesin… değmesin.
Etiketler
Yorum Yap
KONFİÇYUS Diğer Yazıları
AKP hizmeti, AKP ticareti
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:37
Güneş
07:01
Öğle
13:25
İkindi
16:51
Akşam
19:36
Yatsı
20:53
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN