Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu makale 06 Kasım 2018 16:50:11 Tarihinde eklenmiştir. 109 Defa Okundu.

SEÇİMLER SİYASET İÇİN Mİ? KENT İÇİN Mİ?

Kuşadası'nda seçimler yaklaştıkca aday sayısı da artıyor.
Kuşadası için ne kadar çok sevdalı varmış insan şaşırıyor.
Ancak bazı adayların ismini duyunca da insanın tüyleri ürperiyor. Özellikle de geçmişde ki vukuatlarını bilince insan aman yarabbi diyor. Birde aday olmayanlar var. Neden olmadıkları hususunda tek sebep  bence korktukları için. Ya seçilirlerse ya sorumluluk alırlarsa. Zaten ülkenin genel derdi de bu değilmi? Aman elimizi bir işe atmayalım, nasıl olsa atan bir uzun el olur. 
Türkiye'nin hala potansiyeli en yüksek olan merkezlerinden biri olan Kuşadası bu korkaklık yüzünden belki yine uzun ellere kalacak. Ümit vaad eden iki aday var. Belkide başkan olması gereken. Belkide denenmesi gereken son kişiler bunlar. 
Kuşadası gerçekten zor bir süreç yaşayacak. Bir taraftan geçmişi sabıkalı adaylar ( parti içinden destek alıyorlar) bir taraftan sadece kendi rantını düşünen ve bunun için herşeyi göze alanlar.
Göreceğiz bakalım biz buradan ne yazarsak yazalım boş. 
Ama bu şehir artık uyanıklara - serkeşlere - yalancılara - fetöcülere yada başka hain çetelere bırakılmacak kadar değerli. 
Herkesin bildiğini burada anlatmaya gerek yok.
KUŞADASI ARTIK KARAR VERECEK..... 
YEREL YÖNETİM EL EMİN'E Mİ BIRAKILACAK. YOKSA UZUN ELLERE Mİ?
SONRA AĞLAMAK YOK AMA....
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:49
Güneş
07:12
Öğle
13:27
İkindi
16:48
Akşam
19:29
Yatsı
20:45
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN