Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu makale 17 Ağustos 2018 14:11:14 Tarihinde eklenmiştir. 241 Defa Okundu.

Kuşadası'ndan " Yaşamdan Renkler" her yazımızda soluksuz okuyacağınız bir hikaye ......

Herkesin sesi ve sözü olarak “Yaşamın Renkleri” programımla yerelden evrene uzanmak keyif veriyor.

Sabah yataktan kalkma nedenim müzik sesi duymak ve hemen mikrofon başına koşmak. Çünkü 50 yıldır mikrofona ve dinleyicilerime aşığım.
9 yaşındayken TRT İzmir Radyosu Çocuk saatine başladım. Ses ile duyguları ve olayları anlatmak çok büyülü bir olay.
Görmediğiniz kişilere sesiniz ile ulaşabiliyorsunuz. Onların hayal dünyasında yaşıyorsunuz.
Bazen bitkilerin dünyasında maydanoz olarak yararlı yönlerimi anlattım. Ya da sesimi titreterek yaşlı cadı olup elma verdim prensese.
Mikrofonda tiyatro, arkası yarın gibi büyüklerin heyecanla dinlediği yayınlarda sesim farklı renklerde ve rollerde 10 yıl dinleyicilere ulaştı.
1992’den bugüne dek Kuşadası 105 FM de haftada üç gün konuklarımla canlı yayında kültür sanat etkinliklerini konuşuyorum.  Her yere sesimin gittiğini bilmek coşku veriyor beni hayata bağlıyor.
Eşimin 1999’da vefatından sonra daha çok sarıldım mikrofonuma. 10 yıldır Kuşadası yerel tarih dergisinde evlerden taşan öyküleri yazıyorum sonra da radyoda seslendiriyorum. Herkesin sesi ve sözü olarak “Yaşamın Renkleri” programımla yerelden evrene uzanmak keyif veriyor.
Genç Mikrofon yarışmasında sahneye ilk kez çıkan seslerden, spor ve teknolojik başarılarını anlatmak için radyoya davet ettiğim çocuklardan, geçmiş zaman anılarına özlem duyan mahalledeki komşularımdan yaşam sevincimi çoğaltarak bu hayattaki “oyalanmak” görevimi sesim ve mikrofonum ile duyurmayı sürdürmek en büyük servetim..
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:27
Güneş
07:51
Öğle
13:32
İkindi
16:31
Akşam
19:02
Yatsı
20:18
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN