Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 02 Nisan 2019 14:45:57 Tarihinde eklenmiştir. 944 Defa Okundu.

KUŞADASI TERCİHİNİ YAPTI ÖMER GÜNEL 57.54 İLE YENİ BELEDİYE BAŞKANI

KUŞADASI TERCİHİNİ YAPTI ÖMER GÜNEL 57.54 İLE YENİ BELEDİYE BAŞKANI

KUŞADASI’NDA ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KAYBEDEN OLMAYACAK
Başkanlığı kesinleşen CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel CHP parti binasından yaptığı konuşmasına; sizlerle bu yolu yürümek benim için onurdur, iyi ki varsınız diyerek başladı. Günel, “Bugünleri görebilmek için çok uzun çalıştık. Birlikte hiçte kısa olmayan bir yol yürüdük. Sevinmek, gülmek, oynamak hakkınız. Her şey sizin hakkınız.” dedi.
SEÇİM SONUCUNU ÇOCUKLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM
Bu seçimin sonucunu, bu seçim zaferini çocuklarımıza armağan etmek istiyorum. Çünkü annelerinden fedakârlık ettiler. Babalarından fedakârlık ettiler, abilerinden, ablalarından, onların ilgisinden sevgisinden fedakârlık ettiler. Tam 90 gündür benimle koşan ailelerine katlandılar, sabırla beklediler. Bu zaferi çocuklarımız hakketti.
KADINLARIMIZI OMUZLARIMDA TAŞISAM AZDIR
Çocuklarımızdan sonra en çok hakkeden kadınlarımız. O kadınlarımızı ayakta alkışlıyor, önlerinde saygı ile eğiliyorum. Fedakârca hiç yorulmadan hastalık dinlemeden benimle beraber sokak sokak, ev ev, insan insan gezdiler. Onları omuzlarımda taşısam azdır. Haklarını ödeyemem. Bu yolu benimle yürümüş tüm arkadaşlarım, hepinizi sevgi ve saygı ile kucaklıyorum.
RAKİBİMDEN YANA TARAF OLMUŞ ARKADAŞLARIMIN DA ALNINDAN ÖPÜYORUM
Bugün itibariyle kazanan biz, kaybeden rakibim görünsede yarın itibari ile hiç kimsenin kaybetmediğini Kuşadası çok iyi anlayacak. Çünkü seçim çalışmalarım sırasında söylediğim her şeyin altını bir kez daha çizmek istiyorum; hiç kimseyi ötekileştirmeden, kimseyi dışarı atmadan, 1 Nisan’dan itibaren Kuşadası’nın belediye başkanı olacağım. Hiç kimseyi ayırt etmeden, eşit mesafede hizmet edeceğiz. Bu bir seçim yarışıydı, bugün itibariyle bitti. Yarın hizmet dönemi başlayacak. Bu hizmet döneminde herkes eşit, hakkaniyetli, adil payını alacak. Bu konuda hiç kimsenin kaygısı olmasın. Rakibimden yana taraf olmuş arkadaşlarımın da alnından öpüyorum. En ufak bir şekilde karşımızda değillerdir. Onlara saygı duyuyorum. Bundan sonra herkes yanımızda olacaktır.
MİLLET İTTİFAKININ EN İYİ ÖRNEĞİNİ GÖSTERDİK
Kuşadası’nda Millet İttifakı’nın adayı olarak bir birlik ve beraberlik ittifakının nasıl olacağının en iyi örneğini gösterdik. Eğer biz bu birliği sağlayabiliyorsak Kuşadası’nında birliğini sağlayabiliriz. Bunun sözünü veriyorum. Bu başarıda emeği geçen herkesin önünde saygı ile eğiliyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar.
 
 
KUŞADASI’NDA YATIRIMLAR DÖNEMİ BAŞLAYACAK
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu da kazandı. Kol kola hizmet etmenin ne demek olduğunu bu beş yılda göreceğiz. Özlem hanımda ben de çok heyecanlıyız. Kuşadası’nda yatırımlar dönemi başlayacak. Hem Özlem hanıma hem de bana verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum. Bizim yapacak çok işimiz var. Sezona hazırlanmak zorunda olan bir kentimiz var. Verdiğimiz sözleri eksiksiz tutmak zorundayız. Yarın sabah almış olduğumuz görev için çalışmalara başlayacağız. Kuşadası’nda önümüzdeki dönem kaybeden olmayacak. Yarından itibaren 3 gün tebrik için gelen arkadaşlarımıza yetmeyecek ama ben size söylemiştim. Ben size geleceğim. Mahalle mahalle ev ev geleceğim. Zaferimiz hayırlı uğurlu olsun.
 
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:47
Güneş
06:18
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:03
Yatsı
21:27
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN