Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 28 Mart 2019 16:28:56 Tarihinde eklenmiştir. 872 Defa Okundu.

DAVUTLAR “BAŞKANIMIZ İLLA ÖMER GÜNEL DEDİ”

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamındaki altıncı mitingini Davutlar Mahallesi’nde yaptı. Miting alanını dolduran mahalle sakinleri gösterdikleri destekle seçim öncesinde Ömer Günel’e başkanlık mazbatasını verdi.

DAVUTLAR “BAŞKANIMIZ İLLA ÖMER GÜNEL DEDİ”

DAVUTLAR “BAŞKANIMIZ İLLA ÖMER GÜNEL DEDİ”
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamındaki altıncı mitingini Davutlar Mahallesi’nde yaptı. Miting alanını dolduran mahalle sakinleri gösterdikleri destekle seçim öncesinde Ömer Günel’e başkanlık mazbatasını verdi.
Mitingin açılış konuşmasını yapan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, “Sevgili Davutlar Mahallesi sakinleri, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Değerli dostlar hepiniz hoş geldiğiniz. Bugün buraya farklı duygularla geldim. Belediye başkanıma da sürpriz yapıyorum. Az önce genel merkezden öğrendiğim bağımsız bir anket firmasının sonuçlarına göre Cumhuriyet Halk Partisi Ömer Günel %68, kararsızlar %7, geri kalan %23 te rakibimizin. Ben o kararsız kalan yüzde yediye de diyorum ki Ömer Günel’e oyunuzu verin ki Türkiye Ömer Günel’i konuşsun. Ömer Günel kardeşim 10 yıl boyunca Kuşadası’na başkanlık yapacağım diye çalıştı. Ömer kardeşim siyaset yapmasına rağmen hiçbir zaman milletvekili adayı olmadı. Tek bir hayali vardı. Kuşadası’nı nasıl ileriye taşırım. 5 Nisan’da hangi işi yapacağı dosyasında hazırdır. Ben Kuşadası’na geldiğimde çok mutlu oluyorum. Niye biliyor musunuz? Çalışan, genç, dinamik, 24 saat Kuşadalılara hizmet edecek bir belediye başkanı var çünkü.
31 MARTTA SANDIĞA GİDİP SİZLERİN PARASI İLE SARAYDA OTURAN ZATA DERS VERECEKSİNİZ
2002 yılında Kuşadası’nda miting yapmıştım. O gün size bir gün gelecek Türkiye patatesi, soğanı, samanı, eti hayvanı ithal edecek deseydim siz bana derdiniz ki Hüseyin Yıldız sen kafayı yemişsin, bunu akıl hastanesine kapatın derdiniz. Yıl 2019 patatesi, soğanı, samanı, pamuğu, zeytinyağını her şeyi ithal ediyoruz. Peki bu ülkeyi bu hale kim getirdi. 17 yıldan bu yana bu ülkeyi kim yönetiyor. Şimdi bunu siz kendinize soracaksınız. 31 Mart günü sandığa gittiğinizde sarayda oturan zata dersini vereceksiniz.” diyerek sözü Günel’e bıraktı.
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel yoğun bir ilgi ile çıktığı mitinge “Sevgili Davutlar Mahallesi sakinleri, mitinglerimizi aralıksız takip eden sevgili hemşehrilerim sizleri sevgi ile kucaklıyorum. Davutlar büyükşehir yasası gelene kadar bir belediye idi.  Bugün mahalle statüsünde kaldınız. Ancak size söz veriyorum mazbatayı aldığım gün mevcut belediye hizmet binanızı tekrar hizmete açacağım. Belediye işlemleriniz ile ilgili olarak Kuşadası’na gelmek zorunda kalmayacaksınız.
31 Mart tarihinde yerel bir seçime gidiyoruz. Bu seçimlerde sadece şehrinizi yönetecek bir belediye başkanını seçmeyeceksiniz kentinizin geleceğini hazırlayacak ekibi seçeceksiniz. Davutlar’ın problemlerini biliyorum çözümlerini de biliyorum. Mitingler öncesinde de sık sık ziyaretinize geldim. Ben bu mitinglerimizde sizlere projelerimizi anlatmak istiyorum. Ama karşı rakibim Fuat Akdoğan sürekli olarak seviyeyi aşağı çekmek istiyor. Sürekli bir iftira kampanyası peşinde koşturuyor. Biz ise haftalardır seçim çalışmaları yürütüyoruz. Ben gittiğim her yerde projelerimi ekibimi anlatıyorum. Oysa benim rakip işi gücü bırakmış yalan, iftira, çamur siyaseti yapıyor.
 
 
 
 
BELGEN VARSA KOY ORTAYA KARDEŞİM.
Biz çamur siyasetine girmeyiz diyoruz. Ben kavgayı bilirim, mücadeleyi de bilirim ama her zaman barışı ve uzlaşmayı tercih etmişimdir. Şimdi Sayın Akdoğan’a sesleniyorum bak ben belgeleri ile senin dosyalarını ortaya koyuyorum. Onun üslubuyla değil kendi tarzımla çünkü ben avukatım ve belgesiz konuşmam.
30 yıldır hizmet almayan bir Kuşadası var. Biz Kuşadası’na hizmet için bu göreve talibiz. Bizim yalanla, dolanla, iftira ile işimiz yok. Biz yalanın ustası değiliz, iftiranın ustası değiliz, biz çamur atmanın da ustası değiliz. Biz hizmetin ustasıyız.
BEN AVUKATIM AMA SENİN KADAR HAKİM SAVCI TANIMIYORUM
Arkadaşın saymakla bitmez davaları var. Belediye başkanlığının üstünden 10 yıl geçti hala dava açılıyor. Ben avukatım senin kadar hakim, savcı tanımıyorum kardeşim.  Alın size yeni bir belge. Belediyeyi tam 2.788.700 TL zarara uğratmış.
Hakkında açılmış dava halen devam ediyor. Gelsin bu belgeye cevap versin. Uğratmadım desin.” diyen Günel ekrandan iddianame evraklarının görüntüsünü paylaştı.
Belge paylaşmaya devam eden Günel, “Hakkında sadece 15 tane görevi kötüye kullanma davası var. Siz şimdi bu arkadaşa 5 yıllığına belediye başkanlığını verecek misiniz?” dedikten sonra proje videolarını paylaşmaya başladı. Proje tanıtımının ardından Günel projelerini beraber gerçekleştireceği ekibi olan belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı.
 
 
 
 
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:47
Güneş
06:18
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:03
Yatsı
21:27
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN