Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 27 Mart 2019 12:41:26 Tarihinde eklenmiştir. 100 Defa Okundu.

KUŞADASI MALİ MÜŞAVİRLERİNDEN GÜNEL’E TAM DESTEK

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamında TÜRMOB Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kuşadası Temsilciliği’nde Kuşadalı mali müşavirler ile bir araya geldi.

 KUŞADASI MALİ MÜŞAVİRLERİNDEN GÜNEL’E TAM DESTEK

KUŞADASI MALİ MÜŞAVİRLERİNDEN GÜNEL’E TAM DESTEK
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamında TÜRMOB Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kuşadası Temsilciliği’nde Kuşadalı mali müşavirler ile bir araya geldi.
Mali müşavirler adına konuşan Kuşadası Temsilcisi Ali İhsan Uğur mali müşavirler adına Kuşadası’nın durumunu özetledi. Mali müşavirlerin sorularını ve sorunlarını dinleyen Günel, sorunların çözümü için geliştirdikleri projelerini anlattı. Ali İhsan Uğur’un giriş cümlelerine gönderme yapan Günel, hesabı kitabı iyi biliriz dedi. Doğru sizlere danışmadan kolay kolay adım atmayacağız. Hesap kitap demişken, 31 Mart seçimlerine çok az kaldı eminim hesap kitap yapmışsınızdır ve eminim o hesap kitap sonunda oy vereceğiniz aday benimdir. Aranızda yanlış hesap yapan varsa; yanlış hesap Bağdat’tan döner. Bence açılın bana lütfen diyerek katılımcıları güldürdü.
Günel, “Benim siyasetteki varlık sebebim Kuşadası’ndaki hemşehrilerimin yüzündeki gülümsemeyi geri kazanmak. 20-25 yıldır biriken sorunlarımız var. Kuşadası’nda insanların sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşamalarının çevre koşullarına bağlı olduğuna inanan bir belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz. Bunun için balıkçı barınağından marinaya kadar olan alanda görsel açıdan nitelikli, işlevsel ve estetik kaygılarla çözümlenmiş bir çevre düzenlemesi ve denize girilebilir plajlar yapacağız.”dedi.
“Özellikle yaz aylarında büyük bir sorun haline gelen kent içi trafik sorununu Aydın Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi ile kısa, orta ve uzun vadeli dönemlerde uygulanacak çözüm önerileri geliştiriyoruz. Otopark sorununu inşa edeceğimiz yeraltı otoparkları ile çözümlemeyi hedefliyoruz. Kentimize giriş-çıkış ve karayolu bağlantılarında yeni düzenlemeler yapacağız. Davutlar Kavşağı ile Turgut Özal Bulvarı arasına 10 km uzunluğunda yeni bir çevre yolu açarak Kuşadası’nın merkezindeki trafik yoğunluğuna alternatif bir çözüm getireceğiz. Mevcut yolların altyapı standartlarını iyileştirerek daha verimli halde kullanımını sağlayacağız. Kent içi trafik akış hızını ve güvenliğini arttıracak akıllı sinyalizasyon uygulamalarını devreye sokacağız. Kent içi trafiğe ait dolaşım planlarını hazırlayarak ana arter ve bağlantı yollarını içeren bir dolaşım planı esas alınarak tek yön-çift yön uygulamalarını hayata geçireceğiz. Yayaların güvenli bir şekilde hareket etmesi için yaya kaldırımlarındaki gerekli düzenlenmeleri gerçekleştireceğiz.” diyerek temsilcilikten ayrıldı.
 
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:47
Güneş
06:18
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:03
Yatsı
21:27
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN