Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 08 Şubat 2019 16:49:54 Tarihinde eklenmiştir. 270 Defa Okundu.

GÜNEL KUŞADASI SİVASLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kuşadası Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ömer Günel’i dernek başkanı Sait Aksoy ve dernek üyeleri karşıladı. Sait Aksoy dernek olarak yıllarca kendilerine çok fazla söz verildiğini ama hiçbirinin sonuçlanmadığını, derneklerinin İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirdiği etkinlikleri buraya taşımak istediklerini ve en önemli ihtiyaçlarının bir dernek yeri olduğunu iletti.

GÜNEL KUŞADASI SİVASLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

GÜNEL KUŞADASI SİVASLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kuşadası  Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.  Ömer Günel’i dernek başkanı Sait Aksoy ve dernek üyeleri karşıladı. Sait Aksoy dernek olarak yıllarca kendilerine çok fazla söz verildiğini ama hiçbirinin sonuçlanmadığını, derneklerinin İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirdiği etkinlikleri buraya taşımak istediklerini ve en önemli ihtiyaçlarının bir dernek yeri olduğunu iletti.
Ömer Günel, “Bütün STK’ları aynı alanda bir çatı altında toplama projemiz var. Ortak kullanımları için içinde ekipmanları ile büyük şık bir toplantı odası olmasını da planlıyoruz.” dedi.
 
DOĞDUĞUM YERİ DEĞİŞTİREMEM AMA BU KENTİ DEĞİŞTİREBİLİRİM
Keyifli bir ortamda geçen sohbette bir üyenin; başkanım Sivaslı mısınız? sorusuna “En son Tunceliliydim.” deyince kahkahalar yükseldi. “Ben kendime Antalya asıllı Kuşadalı diyorum ve hep söylüyorum, nerde doğduğumu değiştiremem ama bu kenti değiştirebilirim.” diyerek dernekten ayrıldı.
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:50
Güneş
06:21
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:01
Yatsı
21:24
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN