Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 08 Ocak 2019 21:03:54 Tarihinde eklenmiştir. 193 Defa Okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Partililerle Buluştu.

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel bugün saat 14: 00 ilçe teşkilat binasında partililerle buluştu. Yoğun bir ilgi ile karşılanan Başkan adayı Ömer Günel alkışlar arasında girdiği toplantı salonunda yaklaşık 3 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Parti üyeleri dışında başkan adayı Ömer Günel’e destek olmaya gelen Kuşadalı’lar parti binası dışına taştı. Ömer Günel’i ilçe binası dışında kucaklayarak karşılayan vatandaşlar, Başkan Adayı Ömer Günel’in bütünleştirici siyasetinin de bir resmi oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Partililerle Buluştu.

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel bugün saat 14: 00 ilçe teşkilat binasında partililerle buluştu. Yoğun bir ilgi ile karşılanan Başkan adayı Ömer Günel alkışlar arasında girdiği toplantı salonunda yaklaşık 3 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Parti üyeleri dışında başkan adayı Ömer Günel’e destek olmaya gelen Kuşadalı’lar parti binası dışına taştı.   Ömer Günel’i ilçe binası dışında kucaklayarak karşılayan vatandaşlar,  Başkan Adayı Ömer Günel’in bütünleştirici siyasetinin de bir resmi oldu.

Yoğun bir ilgi altında parti üyelerine ve seçim sürecinde gönül veren hemşerilerine birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan adayı Ömer Günel, Kuşadası’nı hak ettiği seviyelere taşımak için göreve talip olduklarının altını çizdi.

CHP Kuşadası Belediye Başkan adayı Ömer Günel partililere yaptığı konuşmada şunları söyledi;

Bugün burada bir miladı gerçekleştirmek için sizlerin huzuruna geldim. CHP İlçe örgütümüzde, partimize gönül veren üyelerimizle bir aradayız. Mevcut salona bugün sığmadık. Yarın sokaklara sığmayacağız. Rekor bir oy ile sizlerin verdiği güçle seçimi kazanacağız.  Biz bir yola çıktık. Hedefimiz belli Kuşadası’nı el birliği ile hak ettiği noktaya taşımak.

“Birlik Olma Zamanıdır.”

Kuşadası bizimle birlikte özlediği güzel günlere kavuşacaktır. Yerel yönetim olarak bu şehrin sahibi olarak bugüne kadar almadığı hizmetleri alacaktır. Herkesle uyum içinde çalışacağız. Sizlerin desteği bizim için çok önemli idi. Bugün bu tablo gösteriyor ki birlik beraberliğimiz gün geçtikçe büyüyecek. Hedeflerimize tek tek ulaşacağız. “

Başkan adayı Ömer Günel konuşmasının ardından partililerin görüş ve temennilerini dinledi. Tüm soruları tek tek cevaplayan Günel, partililere toplantıların daha sık yapılacağını söyleyerek teşekkür etti.

 

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:42
Güneş
07:06
Öğle
13:25
İkindi
16:50
Akşam
19:33
Yatsı
20:50
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN