Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 04 Aralık 2018 22:25:42 Tarihinde eklenmiştir. 320 Defa Okundu.

Kuşadası Kamuoyunun Belediye Başkan Adayı ÖMER GÜNEL kapı kapı dolaşıyor

Kuşadası Kamuoyunun Belediye Başkan Adayı ÖMER GÜNEL kapı kapı dolaşıyor

Yaptığı çalışmalarla kısa sürede Kuşadası halkının beğenisini kazanan CHP Kuşadası Belediye Başkan aday adayı Ömer Günel, sıkmadık el çalmadık kapı bırakmıyor.

Cumartesi günü Kuşadası’nda Camikebir, Alacamescit ve Türkmen Mahallelerinde esnaf ziyaretleri yapan Avukat Ömer Günel, Pazar günü Davutlar esnafını ve pazaryerini ziyaret etti. Bitmekte olan turizm sezonunun nasıl geçtiğini birinci ağızdan esnaflara sorarak dinleyen Ömer Günel, turizm sezonunun kısalığı ve işlerin gün geçtikçe azalması şikayetleri ile karşılaştı. Esnafın sorunlarının gün geçtikçe arttığı yapılan ziyaretlerde en çok konuşulan konu oldu. Sorunlarının arttığını ve çözüm üretecek bir irade istediklerini söyleyen esnaflara Ömer Günel, “O irade bizde var, tüm projelerimizin merkezinde küçük ve orta ölçekli esnaf olacak, esnafın kalkınması Kuşadası’nın kalkınmasıdır. Esnaf kalkınırsa işsizlik gibi bir çok sorun biter. Esnafın sorunlarının ötelendiğinin ve biriktiğinin farkındayım, ekibimle çalışarak, sorunları çözmek için bu kenti yönetmeye talibiz’’ dedi. Davutlar esnafı ve pazaryeri ziyaretinde de büyük bir ilgi ile karşılaşan Ömer Günel, sorulan sorulara verdiği yanıtlarla esnafın beğenisini kazandı. Sık sık “Sizin farkınız ne olacak?” sorusu ile karşılaşan Günel, “İlk işim başkanlık makamını belediyenin beşinci katından birinci katına indirmek olacaktır, halkın arasında olmak sorunların çözümü için ilk adımdır” yanıtını verdi. Pazar yerinde vatandaşlarla konuşan Av Ömer Günel, “Davutlar’ı organik tarım konusunda Türkiye’de marka yapacağız, Davutlar doğası ve iklimi ile ülkemizin bu konuda ender noktalarından biridir’’ dedi. Davutlarda çıkan ve yıllardır atıl durumda olan sıcak su konusunda ‘’her yerin bir madeni vardır, Kuşadası için liman ne kadar değerli ise, Selçuk için Efes ne kadar değerli ise Davutlar için de sıcak su o kadar değerlidir. Davutların altın madeni sıcak suyudur, bu altın madenini Davutlar’a ve Kuşadası Turizmine kazandırmak inşallah bize nasip olacak” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:50
Güneş
06:21
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:01
Yatsı
21:24
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN