Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 07 Kasım 2018 13:03:42 Tarihinde eklenmiştir. 194 Defa Okundu.

Angelina Jolie ile Brad Pitt Arasında Sular Durulmuyor!

Hollywood yıldızları Angeline Jolie ile Brad Pitt, 2017 yılının Aralık ayındaki boşanma davalarının ardından yine Aralık ayında velayet davası için hakim karşısına çıkacak.

Angelina Jolie ile Brad Pitt Arasında Sular Durulmuyor!

Olaylı boşanma sürecinin ardından 6 çocuğun velayet davası için de sorunlar yaşayan Angelina Jolie ile Brad Pitt'in velayet davası Aralık ayında görülecek.

BRANGELİNA VELAYET DAVASI İÇİN KARŞI KARŞIYA

Tüm dünyanın beğendiği çiftler arasında yer alan 'Brangelina' yani Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti, 2017 Aralık ayında evliliklerine son noktayı koymuşlardı. Boşanma davasının ardından çocukların kimde kalacağı medyada da olay yaratmıştı. Çift, Aralık ayında 6 çocuğunun velayet davası için tekrar karşı karşıya gelecek.

ANGELİNA JOLİE TAM VELAYET İSTİYOR

Angelina Jolie'nin 6 çocuğun tam velayetini, Pitt'in ise yarı velayeti istediği dava 4 Aralık'ta başlayacak. Üçü biyolojik, üçü ise evlatlık olmak üzere 6 çocuğu bulunan çiftin aralarında soğuk rüzgârlar esmesinin nedeni olarak çocuklar gösterilmişti. Güzel yıldız Jolie'nin çocuklar üzerinde baskı kurduğu, görüşmelerine engel olmadığı ancak babalarının çocuklarla iletişime geçmesini zorlaştırdığı iddia edilmişti.

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:49
Güneş
07:12
Öğle
13:27
İkindi
16:48
Akşam
19:29
Yatsı
20:45
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN