Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 07 Kasım 2018 12:45:07 Tarihinde eklenmiştir. 157 Defa Okundu.

Geçici Korkuluk Sistemi Nedir?

Geçici Korkuluk Sistemi Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?

Geçici Korkuluk Sistemi Nedir?

Kullanılacağı alanın yatay ve dikey ölçümleri yapıldıktan sonra monte edilen geçici korkuluk sistemi bugün başta şantiyeler olmak üzere iş kazalarının yoğunlukla yaşadığı iş kollarında sağlıklı bir şekilde tercih edilmektedir. Aynı zamanda yüksek alanlarda düşme ihtimallerine karşı da bir önlem olarak kullanılmaktadır. Bu tarzda bir geçici korkuluk sistemi çalışan işçileri daha güvende ve konforlu hissetmektedir. Bu da kazaları önlediği kadar iş verimliliğini de arttırmaktadır.
 
 
 Geçici Koruma Sistemi Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?
 
Birçok sektörde üst düzey koruma modeli olarak geliştirilen geçici koruma sistemi başta insan sağlığını ve can güvenliğini sağlamak amacıyla tasarlanmış ve montajı gerçekleştirilmiştir. Bugün örneğin kazı yapılan yerlerde o yerde ne kadar kalınacaksa oraya geçici koruma sistemi montajı yapılır. Böylece hem içeride çalışan işçiler hem de o bölgeden geçen insanlar için iki taraflı bir güvenlik sağlanmış olur. Geçici koruma sistemleri çitlerle örülüdür. Aynı zamanda sağlam çelik yapısı vasıtasıyla herhangi bir aracın çarpma etkisini de insanların sağlığını düşünerek bertaraf eder.
Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:47
Güneş
06:18
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:03
Yatsı
21:27
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN