Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 30 Ekim 2018 21:27:08 Tarihinde eklenmiştir. 179 Defa Okundu.

Ceylan Çapa, Dans Ettiği Anları Takipçileriyle Paylaştı

Ünlü isimlerle yaşadığı ilişkilerle sık sık gündeme gelen sosyetik güzel Ceylan Çapa, dans ettiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ceylan Çapa, Dans Ettiği Anları Takipçileriyle Paylaştı

Yaşadığı ilişkilerle ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Ceylan Çapa dans ettiği sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

'DANSINIZLA İÇİMİZİ ISITTINIZ'

Instagram hesabında dans ettiği anları paylaşan sosyetik güzel Ceylan Çapa, paylaşımına 'Flash açılınca utanmam ve sonrası' notunu ekledi. Çapa'nın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Çapa'nın bir takipçisi, 'Çok tatlı bir gülüşün var insana huzur veriyor.' yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, 'Ceylan hanım dansınızla içimizi ısıttınız.' yorumunu yaptı.

CEYLAN ÇAPA KİMDİR?

Ceylan Çapa, 1986 yılında dünyaya geldi. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Müzik okuyan Ceylan Çapa, eğitimine Viyana'da devam etti ve konservatuvar okudu. Müzik üzerine eğitim alan Ceylan Çapa, piyano ve çello çalmaktadır. Müziğin yanı sıra moda dünyasında iç içe olan Ceylan Çapa, yerli ve yabancı defilelerde, moda haftalarında sıklıkla bulunmakta ve modayı yakından takip etmektedir.

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:50
Güneş
06:21
Öğle
13:17
İkindi
16:59
Akşam
20:01
Yatsı
21:24
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN