Dünya haberleri, son dakika haber ve gelişmeleri, Güncel  haberler, son dakika İhaber ve gelişmeleri. hava durumu, namaz vakitleri, sinemaları

Bu haber 31 Ekim 2014 07:30:16 Tarihinde eklenmiştir. 655 Defa Okundu.

İnsanlar bu dostluktan ders çıkarsın!

Normalde yan yana bulunma olasılığı çok düşük ve riskli olan iki hayvanın, yani kedi ve kuşun İzmir’deki dostlukları görenleri hayrete düşürüyor.

İnsanlar bu dostluktan ders çıkarsın!

6N1K - AHMET TOKUL / İzmir’deki bir evde birlikte yaşayan kedi ve muhabbet kuşunun yaşadığı dostluk görenleri şaşkına çeviriyor. İlk başta görenlerde endişe yaratan ve kedinin kuşu yiyeceği düşüncesini akıllara getiren bu iki haylazın dostluğu, insanların birbirleriyle olan dostluğundan daha güçlü gibi gözüküyor. Kedi Tom ve muhabbet kuşu Tweety’nin dostluğu, sahiplerinin Tweety’i alıp eve getirmesiyle başlamış. Eve geldiğinden beri Tom’a rahat vermeyen Tweety, onunla sürekli uğraşıp oyun oynamak istiyor. Tom’un verdiği tepki ise doğada alışık olduğumuzun çok dışında. Kedi Tom da Tweety’nin oyunlarına karşılık veriyor ve tüm gün birbirleriyle vakit geçiriyorlar. Doğadaki besin zincirinde biri diğerinin besini olan bu iki canlının dostluğu, insanların birbirlerini katletmek için fırsat beklediği bu günlerde herkese bir ders veriyor ve keşke herkes bu kedi ve kuş gibi olabilse dedirtiyor.

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:37
Güneş
07:01
Öğle
13:25
İkindi
16:51
Akşam
19:36
Yatsı
20:53
ANKET
TÜMÜ

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN